Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.12, 20:27   #8
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dreyfus Davası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz.Gökçe Mesajı göster
Birincisi; Vermiş olduğunuz kaynaklar ( Fox, NY Times ) ABD basınıdır, tarafsız değillerdir.
İkincisi; Rosenberg' lerin idam edilmesine neden olan iki delil vardır. Biri, Rusyadan, atom bombası bilgisini ilettikleri için ödül olarak gönderildiği iddia edilen bir masa. Diğeri de atom bombası bilgileri olarak Rusya' ya iletildiği iddia edilen A4 kağıda çizilmiş bir skeç.
Masanın faturası avukat Emanuel Hirch Bloch tarafından hakime teslim edilmiş, fakat hakim kararını çoktan verdiği için dikkate alınmamıştır.
Çizimi de aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Bilim adamlarının üzerinde onyıllarca çalıştığı bir tepkime bu çizim ile anlatılabilir mi, yorumu size bırakıyorum.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Gr...mb_diagram.png

Sonuçta bilinen tek gerçek şu; iki insan bir masa ve anlamsız bir A4 kağıt delil gösterilerek idam edilmiştir.

Sonuçta gerçek olan asıl sizin söylediğiniz değil de şu; Acele ya da geç, casuslar idam edilmişlerdir. Casuslar idam edildi diye güzel ülkemde üzülenlere onlara destanlar yazanlara duyurulur

Bu konuda hakkında konuyu rayından çıkarmamak adına yazmamayı öneriyorum. Devam etmek isterseniz özelimde devam edebiliriz. Konuyla alakalı olmayan gereksiz mesajların silinmesini talep ediyorum.!

Saygılar.