Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.06.12, 21:11   #10
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dreyfus Davası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Sevgili Karagöz...

Konuyu takip ediyordum zaten ve çok güzel bir alış-veriş vardı konuda.

Eğer konu dışı diye düşünerek silinmesini istediysen bizce sorun yok.

Ama seni rahatsız eden başka bir şey varsa açıklarsan sevinirim ve sonrasında gereği neyse yapılır.

Şu an için güzel bence...

Sevgili Banemin;

Konuyla alâkâlı kanaatimi söyleme nedenim, mesajımda belirttiğimden farksız değil. Herhangi bir şekilde "konuyu amacından ve başlığından saptırmak dışında" bir rahatsızlığım yok. Bunun dışında artık elimden geldiğince bu türden karşılıklı tartışmalara girmemeye gayret ediyorum. Bunun faydası olmadığına inanıyorum. Kaldı ki Rosenberg'ler suçlu ya da suçsuz beni ilgilendirmiyor fakat arkadaş onlarn suçsuz olduğunu düşündüğü için mesajlarım onun canını sıkmış olabilir. Buraya keyifdli vakit geçirmek amacıyla gelen birinin canını da sıkmak istemiyorum açıkçası Kendisinin canını sıktıysam herkesin huzurunda da özür dilerim.

Saygılar...