Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.06.12, 17:22   #315
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Beni ısırmaya gelen Sivrisineklerin kaynağını buldum. Meğer Yunanistan'dan gelirlermiş.

Sivrim konusu burada

Ekonomik krizde olan Yunanistan'ın sivrilere karşı yeterli mücadeleyi yapmamasından dolayı, sivriler uçarak Edirne'ye ulaşmış. Oradan da Antalya sınırını bulmuşlardır herhalde, akıllılarsa. Isırılacak olan ben hazırda varım çünkü.

Balkanlardan gelen soğuk hava dalgalarına alışkındıkta, Yunanistan'dan gelen sivrilere alışkın değildik. Boyunları devrilsin.

Ben yerli sivrilerimi istiyorum. Yunanlı sivrilere hiç güvenim yok. Kimbilir ısırırken salgıladıkları sıvı içine neler kattılar. Ben bilmediğim ısırığı istemem. Sivrimi kaybettim, bulanların insanlık namına getirmesini rica ederim.

Survivor yarışmasında yarışmacıların aç kalmalarına üzüm üzüm üzülürken, meğer onlara kamera arkası yemek veriyorlarmış. Vay sahtekarlar. Yarışmada birinci gelemeyenler içlerini dökerler artık.

Banemin

1 Temmuz'dan itibaren hayatından önemli değişiklikler olacakmış. Bugün gazetede yazıyordu

Fırından sıcak sıcak alıp mideye indirdiğin ekmekteki tuz oranı azaltılacakmış. Ama üzülme, azaltılan tuzu sen yemekleri tuzlu yaparak takviye edersin. Yine hükümetin kazığı işte, fazladan tuz alıp masrafa gireceksin

İstanbul'da Ahmet Koca'yı döven 7 polis, olayın ardından, dayak attıkları için 'sağ ellerinde hassasiyet oluştuğu'na ilişkin rapor' almış. Yazık. Keşke arada sol ellerini kullanıp, tekme atsalarmış
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.