Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.06.12, 17:28   #316
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Başımıza ne geliyorsan bu Balkanlar yüzünden geliyor zaten. 2 Dünya savaşının çıkış noktası oldukları yetmedi, soğuklar ve sivrilerle hala çıban başı olmaya devam ediyor.

Başbakan Erzurum'da "Bendimize sığmaz taşar sel oluruz" demiş Suriye'yi kastederek. Balkanlar yırtıyor hep bu selden. Herifler şanslı çünkü. Haritada üst çaprazımızda kaldığı için o tarafa akamadık gitti. Habire Arap'lara meyl etmemiz, ve onların kucağına otur... şeyy akmamız bu nedenle olsa gerek. Malum sel dediğin sudan oluşur ve sular ters akmaz... Ait olduğu yerle kucaklaşmaya çalışıyorlar...

Hürkuş diye bir uçak yapmışız. Dün boy boy resimleri vardı her yerde ve 2015'te sanırım uçması planlanıyor. Yerdeyken bile bu kadar havalı oturan bir pilotu görünce koltuğunda, o uçak uçunca ne olur o pilot bunu kestirmeye çalışıyorum dünden beri... Hani uçakta uçak ama. Saatte 600 km yakın bir hıza ulaşabilecekmiş uçarsa.

Ehh! az şey değil... Keşke bana danışsaydılar. Sanayide bunun gibisini daha ucuza toplatırdım ben. İnanmayan BanLaSan Tur'daki Mars yolculuğumuza baksın...

Ha Hürkuş, ha bizim kuş...

Ekmek konusuna hiç değinmeyeceğim Lale kişisi... 1 ekmek alıyorum o da çavdarından 3. gün yarısını atmak zorunda kalıyorum.

Hem bu kadar tatlı beni dengelemesi babından, aşırı tuz tüketmem çevremdekilerin sağlığı için yerinde oluyor...

Sıkılıyorum ben ya... Allahtan diş macununun tüpüyle girdiği ilişki benzeri bir ilişkim yok hayatla... Diş macunu sıkıldı mı bir daha tüpüne girmez ya...

Hehh!.. Tam bu noktada ayrılıyoruz onunla.

Sıkılıyorum ama ben hayata dönerim yine...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.