Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.07.12, 14:12   #28
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 2012 Yılı Trafik Cezaları - Hız Limitleri

Bazı trafik cezaları dahada fazla olmalı ,aşırı hız -kırmızı ışık ihlali -hatalı sollama mutlaka ama mutlaka çok yuksek olmalı .

Çunku kazaların buyuk çogunlugu bu üç ihlallden dolayı meydana gelmekte .Son zamanlarda habelerde mobeselerle ilgili goruntuler yayınlanmakta ,ordada gorulecegi gibi kırmızı ışık ihlali çok sık yapılmakta .

Hız kurallarına uymamakta kazaya davetiye getiriyor ,hız kurallarına uyulsa kaybediceginiz zamanın lafı dahi olmaz .Giderken bir kaç dakika erken çıksanız hem hız yapmanıza gerek kalmaz ,hem de çok ciddi oranda yakıt tasarrufu yaparsınız .

Kazalarda diger bir etkende hatalı sollamalar ,kendine aşırı guvenme sonucu hem kendi aracınızdakilerin hem de karşıdakilerin canını tehlikeye sokuyorsunuz .Buna kimsenin hakkı yok .

Birazcık sabır ve karşınızdakine gostereceginiz saygıyla kazaları azaltmamız mumkun .

Yeterki bunları goz ardı etmeyelim .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Megan'in Mesajına Teşekkür Etti