Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.07.12, 23:14   #1
apaci123123
Yeni Üye
apaci123123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 7
Rep Derecesi : apaci123123 kendisini henüz tanıyamadık
Ruh Halim: none
Exclamation İnternet Tarayıcım Kendi Kendine Sekme Açıyor

Merhaba öncelile yardımı dokunan yada dokunmayan herkese teşekkür ediyorum.

Benim Pc de bir sorun var format attığımdan beri ne zaman herhangi bir oyuna girmeye çalışsam sürekli internet sayfası açıyor. Mesela cs source de online oynadığımda sv nin ID si ile ilgili internet sayfaları açılıyor.

Yaklaşık 8-10 tane normal oynadıgımda ise cs nin kendi sayfalarını açıyor bu sayfaların adreslerinin uzuntıları baya var ama genelde hangi oyun ya da programı açsam onunla ilgili sayfalar açılıyor.

Bazen resimler oluyor ama genelde boş beyaz sayfa çıkıyor. Bu sorunu Gom Playerd ede bir video açmak istediğimde yine boş sayfa açılıyor kendi kendine kapatıyorum bir da açılmıyordu.

Fakat şimdi Cros Fire adında online oyun indirdim, onu oynamaya çalışıyorum fakat açtığımda sürekli durmadan sayfalar açılıyor şimdi size açılan sayfaların linklerini yazıcam umarım yardım edersiniz.

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Burak%20cebeci/Local%20Settings/Temporary%20Internet%20Files/Content.IE5/KLYZSP2F/eng_ad[5].htm

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Burak%20cebeci/Local%20Settings/Temporary%20Internet%2

Bunlar gibi adresler..