Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.07.12, 18:07   #12
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şike Davasında Aziz Yıldırım'a Tahliye

Alıntı:
Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından “Futbolda şike” davası kapsamında yargılanan, “örgüt kurmak”, “şike yapmak ve teşvik primi vermek” suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve “tutuklulukta geçen süreleri gözetilerek” tahliye edilen Yıldırım, işlemlerin yapılması için İstanbul Adalet Sarayı'ndan Metris Cezaevi'ne getirildi.
Hürriyet'ten alıntı...

Tahliye edilmesine sevinirken, çarptırıldığı ceza ve nedenlerini gözardı etmeyelim bence...

Beraat değil, işlediği suça tekabül eden cezayı tutukluluk süresi içinde doldurduğu için Tahliye....

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.