Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.12, 10:30   #139
Türkü
...> Ata'm İzindeyiz <...

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 31206
Aldığı Teşekkür: 18860
Rep Derecesi : Türkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

'' Savaşçı güneşin batışını izlerken neşelenmiyorsa yanlış giden bir şey var demektir. Bu noktada mücadeleyi bırakır ve batan güneşi birlikte seyredebileceği insanlar arar.

Birilerini bulmakta zorluk çekerse kendine şunu sorar: "İnsanlara yaklaşmaktan çok mu korkuyordum? Biri bana sevgi gösterdi de ben mi fark etmedim? "

Işığın savaşçısı yalnızlıktan yararlanır; ama yalnızlığın kendisinden yararlanmasına izin vermez.''

'' Işığın savaşçısı asla acele etmez. Zaman onun lehine işler;sabırsızlığını yenmeyi bilir, düşünmeden hareket etmekten kaçınır.

Ağır yürüyerek adımlarının ne kadar sağlam olduğunu görür. İnsanlık tarihinin bir dönüm noktasında rol aldığını ve dünyayı değiştirmeden önce kendisini değiştirmesi gerektiğini bilir. Bu yüzden, Lanza del Vasto'nun şu sözlerini hatırlar;

'Devrim yavaş yavaş yerleşir.'
Savaşçı meyveyi asla hamken koparmaz''

Paulo Coelho / Işığın Savaşcısının El Kitabı