Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.12, 22:15   #10
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: İnternet ücretleri %13 ucuzluyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster
Adil kullanım kotası yıllardır var olan bir şey. Sadece uygulanmıyordu. Telekomun bant genişliği artık iflas ettiği için mecburen bu uygulamayı getirdiler. Bence sorun yok 1 mbitle de insan istediğini indirir ama tek sorun şu, upload ve download hızının birlikte 50gb'ı geçmesi hızı düşürüyor. Bu olmasaydı iyiydi aslında... Sadece download olsa hiç sorun olmazdı.
Ben bunun bahanesini bant genişliğinin yetmemezliği yüzünden olduğunu sanmıyorum... neden dersen ttnet ceosu tahsin yılmaz daha bu uygulanmadan çıktı açıkladı kullanıcılar çok yüklenseler bile altyapımızın sadece üçte birini kaplıyor diye..

Milleti yıllarca sınırsıza alıştırdılar sonra aynı tarifeyi 115 tl ye çıkararak milleti buna geçmeye zorluyorlar tam bir söğüşleme politikası.. yetmiyor birde dowloand yapan kullanıcıları telefonla taciz edip size bu tarife yaramaz bir üst tarifeye geçirelim adil kullanım sınırınız olmasın diyorlarmış.. gerçi bana öyle bir telefonda gelmedi ama gelirse ne yapacağımıda biliyorum

2 mbit 4 mbit gibi sınırsız komik tarifelerin 75-90 tl arasından satılmasıda ayrı bir olay zaten...

Anlayacağın karagöz bunların allah bir dediklerine bile inanmamak lazım azizim..

Ayrıca 1 mbit'le birşey indirilmez.. en azından ben indiremiyorum mtu kullanıp yasal olmayan bir yola başvuruyorum..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti