Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.12, 02:38   #21
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye'de Ekonomik Krizler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi metatron Mesajı göster
1.Resimler gerçeği yansıtmaz, gizlenen yüzü vardır.

2.Kaynağınız RADİKAL.Yapmayın lütfen.. Ben karadenizde yaşıyorum.. Asker çocuğuyum il il gezdim biliyorum.. Şuan ki karadeniz sahil yolu Samsun-artvine kadar gerçekten çok nezihtir.Samsun-Ordu Arası 2,5 saat iken şimdi 1,5 saat.. İçinden geliyoruz, işkembeden sallamıyoruz..

Ben ordu ile ilgili birşey demedim, ispat da edemezsiniz bunu.. Uyrdurmayınız.. Devlet silah bırakmaz.Almanya'da terör var da mı devlet silah tutuyor.. Söylemediğim şeylerle beni itham ediyorsunuz ki, "çamur at izi kalsın" mantığı ile münazara olmaz..Etik değil.

Bu arada; verdiğiniz resim doğrudur ama radikal olduğu için çarpıtmadır.. Resime dikkatlice bakarsanız yan tarafta tüneli göreceksiniz.İşte yeni yol orasıdır.Yolu genişletmek amacıyla resimdeki yol yıkılıyor, tünele giden yol ile birleştirilip şerit sayısı artılacağından o şekildedir.Yapım aşaması yani

Kardeşim bakın; Ben partici değilim, partizanlarla da anlaşamam. Chp'nin de Akp'nin de diğer bütün partilerin de canı cehenneme. Öncelikle bunu belirteyim de Kılıçdaroğlu ile tiyatro çeviren Erdoğan'ın tokalaşmalarını, Aydın Doğan'la olan diyalogunda ki gülüşmelere istinaden, sanki usulenmiş, samimi değillermiş gibi göstererek örnek sunmayın. Çünkü Kılıçdaroğlu'nun kendisi Erdoğan için bir lütuftur ve Erdoğan'ın tam da karşısında görmek isteyeceği türden bir muhalefettir. Açılım ihanetinde nasıl da aynı notadan girerek türküler söylediklerini geçenlerde gördük. Dolayısıyla gerçek tam da verdiğiniz resimdeki gibidir. El ele, iş birliği içerisinde.

İkinci olarak madem radikal mevzuyu çarpıtıyor ben de iktidara yakın bir gazetelerin linkini vereyim ; buyrunuz, bu da ikincisi.
Bunun için de şimdi cemaat ile araları açıldı, ondan iktidara çamur atıyorlar demezsiniz umarım.

Son olarak ordu ile alakalı yazdıklarım vermiş olduğunuz örnekteki zihniyetinizi göstermek amacıyla idi. Yoksa ne ben "ordu gereksizdir dediniz" gibi bir iddiada bulundum ne de siz böyle bir söz söylediniz. Sadece devlet içinde memurların birbirine karşı tutumundan ya da düşüncelerinin ne şekilde olabileceğinden dem vurarak, bir örnek vermiştiniz, bu örnekten yola çıkarak zihniyetinizdeki yanlışı size göstermek amacıyla başka bir örneklendirme yaptım. Umarım anlaşılır olmuştur.

Tekrar söylüyorum. Partizanlık yapacaksanız, gerçekleri görmezden gelecekseniz, tartışmanın devam etmesinin anlamı yok. Ben hiçbir partinin taraftarı değilim. Ben sadece Türk Milliyetçisiyim. Kendine Türk'üm diyemeyen bir adamdan da hayır bekleyen Türk'ün aklına şaşarım. Yok Türk değilim diyorsanız elbette sizin için en hayırlısı Erdoğan'dır.