Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.12, 02:51   #23
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye'de Ekonomik Krizler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi metatron Mesajı göster
Akıllı insan herşeyin farkında olandır, akılsız insan her yerde fikrini söyleyendir.. Ben fikrimi söylemek istemiyorum fakat şunu bilin ki, ben Hükümet yanlısı değilim.velev ki, genelde Ak partili olanlar hepsi olmasada %80 i imzasında ATATÜRK sözü taşımazlar..

Neci olduğum bana kalsın fakat AKP ile yakından uzaktan ilgim yoktur..

Seviyeli tartıştığınızdan ötürü teşekkür ederim,

ben sadece doğru'ya doğru diyenlerdenim.Yiğidi öldür, hakkını ver.. Ekonomi hiç olmadığı kadar iyidir şahsımca.. Ecevit dönemini de çiller dönemini de biliyoruz vesselam..

Ben herşeyi doğru demiyorum, benimsemeyeceğim bir düşüncenin temsilidir kendileri.Fakat doğruysa, doğrudur derim.. Asla çekinmem..

sevgilerimle.

Yalan söylemeyeceğim, yazdıklarınızdan ötürü ve söylenen yalanları göz ardı ederek, açlıktan bebeklerin öldüğü, çocuğunun dershane taksidini ödeyemedi diye hapse düşen bir anne ve annesi hapse düştü diye intihar eden çocukların olduğu bir ülkede "ekonomi iyidir, her zamankinden iyidir diyorsanız", ben sizi partizan olarak görürüm. Devlet vatandaşı haraca bağlamış (Örnek olarak genel sağlık sigortası), bütün milli kazanımlarımızı yabancı sermayeye peşkeş çeşmiş ve devletin ekonomisini bir nebze de olsa düzeltmişse bile bu devletin ekonomisini düzeltir, millete herhangi bir yansıması yok. Bu dahi uzun vadede, milletin belini bükecektir. Çünkü devlet borçlarını her zaman millete ödetir.(Ayrıca uzun vadeli borçlar da borçtan sayılmıyor iktidar tarafından...)

Benim için kişilerin neci ya da hangi siyasi görüşü benimsediklerinin önemi yoktur. Önemli olan bu ülkenin menfaatleri ve bu ülkenin sahibinin kim olduğunu bilip bilmedikleri ve bu ikisine karşı olan tutumlarıdır. Gerisi teferruattır.