Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.07.12, 11:01   #6
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Utandıran Türkiye Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
Bahsi geçen ankette olumsuz oy kullananlar ile ben değil komşu olmak aynı ülke vatandaşı olmak dahi istemem. Zihniyetlerini hiç beğenmedim. Engel beyinlerde olmasın.

Her birey bir engelli adayıdır,bunu kimse aklından çıkarmasın. Engellileri yok saymaya devam edenleri vicdanları ile baş başa bırakıyorum.

Dindar nesil yetişiyordu değil mi ?

Bugün o engellilerden tiksinenleri, aynı yerde yaşamak istemeyenleri; yarın bir kaza geçirip sakat kaldıkları zamanlar da başkaları istemez inşallah !

Bizim millette özürlü çocuğundan utanan mahluklar var, bu tarz anket sonucu çıkartmaları normal...

Merak ettiğim birşey de niye hiçbir ankete denk gelmediğim....

Herkes bir anket yapıyor ama hiçbirine denk gelmiyorum, bazı yapılan anketlerin düzmece olduğuna inanıyorum.

Evde çalışmasınlar, sosyal hayata da ihtiyaçları var onların, özgüvenlerini geliştirebilmek için.

Evde çalışsın diyen hayvanlar, kendileri evlere kapansınlar....
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.