Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.12, 13:10   #1
Benigni
Ziyaretçi
Benigni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Mesajlar: n/a
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Suriye'nin vurulma takvimi


Cennet'in Krallığı Filminden bir sahne. Mullah ve Saladin bir savaş sonrasında tartışmaktadırlar.

Mullah: Neden geri çekildik? Neden? Allah onların tarafında değildi. Savaşların neticesini belirleyen bir tek Allah'tır!
Saladin: Savaşların sonucunu belirleyen elbette ki Allah'tır, ama hazırlığı, asker sayısını, hastalıkları ve su miktarını ayarlayan da O'dur. Kimse arkasından hareket eden bir düşman varken kuşatmaya kalkışamaz. Allah bizim tarafımızdaysa, önceki savaşları neden Hristiyanlar kaybetti?
Mullah: Çünkü o zamanlar günahkardık.
Saladin: Kaybettik, çünkü hazırlıksızdık!
...

Madem böyle bir serbest kürsü kurulmuş, ben de bu platformdan spekülasyonlarımı atıp tutmaya karar verdim. Kudüs'ü fetheden Saladin yukarıdaki sahnede savaşların nasıl kazanıldığını ne güzel tarif etmiş. Prensipler hala aynı.
Benim tahminimle NATO kuvvetleri Suriye'yi ağustos sonunda vuracak.
Şu anda Suriye'deki kuraklığın artması için bekliyorlar. Aynı zamanda, Ramazan ayında Suriye'yi vururlarsa, vicdanen razı olmayan Türk kamuoyu, NATO'ya tamamen karşı olacaktır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Muammer_Kaddafi

Libya da aynı takvimle vuruldu. Hafızalarınızı tazelemek isterseniz, Kaddafi'nin ölüm tarihine bir göz atın. Yaz sonunda bombalandılar ve 20 Ekim'de yakalandı. Umuyorum ki halkımız bu tür oyunlara gelmez ve Suriye'deki olaylar büyümeden sona erer.
  Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz 'in Mesajına Teşekkür Etti.