Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.12, 15:39   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suriye'nin vurulma takvimi

İş bahse kadar geldi dayandı demek.

Bugün Hürriyet yazarı Mehmet Yılmaz'ın bir yazısı vardı. Bizim Düşişleri bakanına sormuş "rahat uyuyor musunuz?" diye... Yaklaşık 60 kez gitmiş Suriye'ye canciğer kuzu sarması olduğumuz dönemde ve "bir kez olsun bir dost olarak uyardın mı?" diye sormuş mealen...

Ne zaman mı vurulacak? Zaten vuruldu ya!..

1. Dünya savaşı ve sonrası ihanetle suçladığımız Araplar'ın o zamanlar Lawrence'ı vardı müslümanlığı ve inceliklerini öğrenerek onların içine sızdırılmış.

Şimdi bizim içimizde Araplara ve kendi ulusumuzun yurtseverlerine karşı yetiştirilmiş ve kullanılan Lawrence'lerimiz var.

Henüz fiilen vurulmadı ama babasından sonra o koltuğa oturtulan ve bugüne kadar ak kaşık muamelesi gören biri aslında çoktan vuruldu bence...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.