Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.12, 17:12   #21
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suriye'nin vurulma takvimi

Sevgili Benigni...

Bilginin özüne bir saygısızlık söz konusu değil ve olamazda. Attığın linkteki bilginin kaynağı senin kişisel yorumundu zaten ve o yorum alıntı yapılarak o linkin yerine konuldu.

Linkin silinmesi ise sadece kişisel bir sayfanın kaynak olarak gösterilmesini doğru bulmadığımızdandır. Genel kabul gören (haber siteleri, vikipedi vb.) kaynakların linklerine dokunulmadığını sıkça görürsün forumda ve ayrıca açtığımız konularda bile alıntı yaptığımız yerin adını veya linkini yayınlamakta da bir beis görmeyiz, görmüyoruzda...

Bahse konu olan linkteki yorum kendine ait olmasaydı ve o linki atmış olsaydın o yorumuda yayınlamazdık zaten. Kamuya mal olmuş ve bir şekilde yetkisi olanların fikirleri ve haberleri üzerinden yola çıkıp kendimizce olanı söylemek en uygunu sanırım.

Nostradamus'la ilgili paylaşmak istediğin bir link varsa bu sorun teşkil etmez.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.