Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.07.12, 18:12   #29
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Suriye'nin vurulma takvimi

Him anlamaya calisiyom.

Yeniden konuya gelelim o zaman.

Tam aktuel Kofianan´la Asad´in simdilik aciklanmadigi bir anlasma olmus.
Bakalim neymis o, bir kac gün sonra aciklarlar.

Simdi gelelim, Egedenizinde toplanan kuvvetlere.

Herkes duymusturki Arap ülkeleri arasinda, Arap bahari diye adlandirilan bir olusmalar var.

Interessant olan dava, zaten mart aylarinda baska forumlardada bunu paylasip, Almanya hükümetini savasi körükleyen ülke olarak suclamistim.

Burada konu olarak 1992´de benim bilgime göre 150 Atom bombasi zionistlerin elindeydi, arastirmami bitirdigimde bunlarin 250´ye cikmis oldugunun farkina varmistim ve hemen paylastim. (Cesitli forumlarla)

Daha dogrusu acik mektup olarak, anlasilan duma bunu okuyup Savas gemisini oraya yollamis olmasin?.

Öbür taraftanda Misirin yönetimi degisti ve eski Zionistlerle yapilan Kontratlar iptal edilip, Dogal gaz anlasmasinin yeniden gündeme girdigi görünüyor.

Sanirsam Almanyadan alinan 6 Denizalti, (Atombombasi atma mekigi Almanyada takiliyor) bunu Misira tehdit olarak kullanabilirdi.

Öbür taraftanda Güney Kibrista Zionistlerin Kürt asilli Teröristleri yetistirdigi haberleride geliyor.

Burada görüyorsunuz´ki Dost kim, Düsman kim, etraf tam karismis durumda.

Öbür taraftanda Guney Kibris yönetimi, ayni zamanda EU baskanligina baslamadan evvel, bir seyler degistirecegini, Türkiye aleyhine faaliyete gecicegini acik acik ortaya atmisti.

Fazla uzun olmadan simdi birakayimda, ara sira balkona cikmam lazim, Mosad yaklasiyomu diye.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti