Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.07.12, 23:09   #4
İsmail ESENCAN
Üye

İsmail ESENCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 416
Rep Derecesi : İsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerdeİsmail ESENCAN Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Virüs Uyarısı

Siteyi 3 Saattir inceliyorum, son 10 günlük açılan konularda ya bir resim ve yahut konu içerisine gizlenmiş bir linkten kaynaklanıyor...

Ftp adresindeki tüm dosyaları Pc me indirip, Norton ile temizledim ve tekrar yüklemesini gerçekleştirdim, FTP tertemiz şu anda.

Bu gün itibari ile sistemlerde sitenin temiz görünmesi çok önemli değil, virüs algılayan kişiler çoğaldıkça Google otomatikmen siteyi yasaklı siteler arasına alır, bir an önce o linkin bulunması gerekmektedir.

Türk Balık Avı
İsmail ESENCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz İsmail ESENCAN'in Mesajına Teşekkür Etti.