Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.12, 14:14   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Bana göre bir hastalık değil.. ha kişi kendi kimliğinden rahatsız oluyorsa kendi bileceği birşeydir..(tabi buda eşcinsellik olamaz.. şunu unutmayın canlar eşcinsel olunmaz eşcinsel doğulur)

Eşcinsellere kötü gözle sanki yanlış birşeyler yapıyorlarmış gibi bakılmasını tasvip etmiyorum..onlarında toplumda var olma hakları vardır.. şahsen eşcinsellere kötü gözle bakmıyorum.. hatta onlardan biriyle arkadaş olabilmeyi isterdim..

İmza - homofobisi olmayan bir birey^_^

Dip not - Bu ara Eşcinsellik ile transseksüellik farklı bir olaydır arkadaşlar bunu unutmayınız

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.