Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.07.12, 14:44   #18
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32310
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 2 poğaça, 2 Meyve suyu = 12.5 yıl hapis

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Avukatlar derneği başkanı bu sözleri diyorsa, nerenin başkanı acaba diye tekrar sorgulamak gerekiyor.

Durum ne olursa olsun, sonuçta bir yere zorla girmişlik ve hırsızlık var. Olay hukuki bir durum. Banka soyan da ihtiyaçtan soyuyor, onlara da mı insani yaklaşılsın?

Herşeyin bir prosedürü var. Savcılık gerekeni yapmış, mahkeme de gerekeni yapar mutlaka.

Katılmıyorum... Savcılığın bu suça karşı istediği ceza türk adaletinin ne kadar adaletsiz olduğunu gözler önüne seren bir davadır.. davanın cezası işlenilen suçun ağırlığına göre hesaplanması gerekir ki ben bu suçta hesaplanacak birşey göremiyorum.... bu dava bir insanlık ayıbıdır bir utançtır.. sonuç belli olabilir o genç serbest bırakılacak olabilir Lale.. ama bu durum davada uygulanan prosedürün adaletli olduğunu göstermiyor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.