Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.12, 13:27   #14
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Küfür, Stresin Sibopu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Küfür etmek sanattır. belkide gün yüzü görmemiş küfürlerede nobel ödülü verirler bir gün..
Bu sanatı en güzel yapanlardan biirisi de şüphesiz Cem Ceminay'ın telefon şakası ile işlettiği Küfürbaz Metin'dir.
+18 kaygısıyla videoları buraya ekleyemiyorum ama eğer izlememişseniz, 2 yıl arayla Küfürbaz Metin'e yapılmış telefon şakalarının Küfürbaz Metin 1 ve 2, başlıklarıyla inten bulup izler, küfür dağarcığınızı genişletirsiniz.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gece Mesajı göster
Eğer öyle ise, annemin bütün ödülleri kapması garanti

Ben sevmiyorum küfür edimesini...
(Hem stres atmanın başka yolları da var)
Al benden de o kadar, babam (sözde hacı ama) bazen kendini tutamaz .... Daha sonra da mahcup mahcup sırıtır.
Bense alışmamışım küfre...
_''Offf, ya! Hay!'' der, gerisini getirmez susarım.
Belki de küfürsüzlüğümdendir, stres küpü oluşum.