Konu: Galibasız..
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.07.12, 11:44   #7
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Galibasız..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi YuSRa Mesajı göster
Tesekkur ederim hosbuldum ..
Yalniz ben yazmadim "alıntı" diye eklemek istedim ardindan duzeltemedim...

Forum kurallarına göre,
Yazmış olduğumuz bir yorum üzerinde ilk yarım saat değişiklik yapabiliyoruz.
Yarım saaten sonra konu kilitleniyor, yorumu yapan giremiyor ama gerekirse forum yetkilileri girip değişiklik yapabiliyor.
Bu nedenle yorumları yazarken ve daha sonra ki ilk yarım saatte tekrar gözden geçirmek gerekiyor ama ne kadar gözden geçirsek de, gözden kaçırdığımız hatalar olabiliyor.
Kendi yazılarıma bazen bakıyorum da, bir çok yazım hataları yapmışım, düzeltmem mümkün değil, yönetici arkadaşları da (böyle ufak tefek) hatalar nedeniyle meşgul etmemek gerek diye boş veriyorum. Çünkü onların işleri başlarından aşkın zaten, gerçekten zor bir işin altından kalkıyorlar.

Şiiri netten şöyle (kabaca) bir araştırdım. Bir çok site tarafından yayınlanmış (alıntı olduğu belirtilmiş) ama hiç birisinde şairi belirtilmemiş.
Kendin yazmamış olsan da, güzel bir paylaşımdı, teşekkürler.
Tekrar hoş geldin...