Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.12, 09:42   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131174
Aldığı Teşekkür: 42580
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bakan, öğretmenlerin il içi ve dışı tayinlerini unuttu !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
"Salaklar " diyesim var, ama demiyorum
Diyebilirsin ben müsadesini veriyorum.

Iki sene evvel, buralara atanan bir ögretmenle tanistim.

Genc dinamik birine benziyordu, halbuki bizler isci olarak gelen sahislardan türkcemizi ögrenebiliyorduk.

Neticede elde zaten, Türkcemin kitligi, genclerin ne, nereden geldikleri, ne nereye gittikleri belli.

Ayni okulda ders verdigimiz icin sordum nereli oldugunu, tabiki ayni soruyu banada sordu, Trakyaliyim dedim, birde o sahisa trakyanin ney oldugunu hangi bölgeyi kapladigini, ilk olarak hangi tarihte kitabta yerini aldigini anlatmaya mecbur kaldim.

Ögrenmek veya ögretmekten usanmam, ama böyle sahislari, cocuklarin basina birakirsak, bu cocuklardan ne köy olur ne kasaba.

Belkide böyle durumlar yönetimimizi destekliye bilir, daha kolay köle olarak tutulabilir.

Nede olsa secimlerde sadece bir carpi isareti yapmaya mecburlar, acaba o anda türkiyede bulunsam, türkcemin kit oldugunu, acaba parmak bastirmak davasi olabilirmi sorusuna ne cevap alirim.

Nede olsa parmagi nereye basicagimi bilirdim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.