Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.07.12, 11:12   #2
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şam'da intihar saldırısı

Malum Fıkradır,
Kurt, bir kuzuyu yemeyi kafasına koymuş. Kuzuyu yemesine bahane oluşturabilecek, sebepler bulmaya uğraşıyor ama bir türlü bulamıyormuş.
Bir gün, kuzuyu dereden su içerken görünce, yemek için bir gerekçe bulduğuna sevinerek, hemen kuzuya bağırmış:
-‘’Sen benim suyumu nasıl bulandırırsın!’’ diye.
Kuzu şaşkın:
-‘’Suyunu nasıl bulandırabilirim ki? Dere sizin taraftan, bana doğru akıyor. " demiş.

Kurt daha da bir sinirle:
- "Sen geçen yıl bana küfür etmiştin!"
Kuzu yine korku ve şaşkınlıkla:
- "Ama ben henüz altı aylığım, ben değildim." deyince, kurt adeta kükremiş:
-‘’O zaman küfreden babandı!" diyerek kuzuya saldırıp yemiş...

(Amerika’yı, savaşla, kanla beslenen gözü dönmüş bir kurta,
yardakçıları kapitalist batıyı da, Kurttan arta kalan parçaları kemirmeye can atan sırtlanlara veya çakallara benzetirsek)

Esad’ı yemeyi bir kere kafasına koymuşlar,
Öyle de yiyecekler, böyle de,

Sonunda Ortadoğu kan gölüne dönermiş, Amerika'ya ve yardakçı ülkelere ne gam, onların toprakları, Ortadoğu’dan fışkıracak kandan oldukça uzak.

Peki ya bize ne demeli, yanı başımızda akacak kan sıçramaz mı?
Niçin Amerika istiyor diye körükleriz ateşi?