Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.07.12, 21:58   #4
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Uçakta En Çok Unutulanlar Listesi

Ben de %8 lik kısmına giriyorum. Yani gözlük unutma.

Birkaç gün önce uçaktan indim, pasaport kontrolünden geçip, bavulumu aldım, tam gümrük polisinin önünden geçerken gözlüğüm aklıma geldi. Bir ara film izlemek için gözlüğümü takmış (biraz miyopumdur da), sonra çıkartıp önümdeki koltuğun içindeki kitabımın yanına koymuştum. Uçaktan inişte kitabımı alırken gözlük kaydığından, onu es geçip bir güzel inmişim uçaktan.

Gideceğim sinemada, kiralayacağım arabada, tv izlemede gözlüğüm çok önemlidir. Normal bir güneş gözlüğü olsa umrumda olmaz. Gözlüğümü geri almak için zamanla yarıştım diyebilirim, çünkü uçak bizi indirdikten hemen sonra yolcu alıp Antalya'ya geri uçacaktı. Nitekim ben görevli kişiye ulaşana kadar da uçak uçmaya hazır hale gelmişti. Ne kadar çok geç deseler de, 'yolcular indikten sonra uçağın kontrol edilmemesi, ayrıca tamirden dolayı müraacatın başka bir bina da olması ve benim sizi bulmamın bu kadar gecikmesi sizin suçunuz' diyerek bir yerden tutturdum ve gözlüğüme kavuştum

Hayatımda ilk defa uçakta bir eşyamı unutmuş oldum.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.