Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.07.12, 06:10   #40
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131238
Aldığı Teşekkür: 42619
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart .

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Benigni Mesajı göster
Başlığı açtığıma pişman ettiniz. Yılbaşı gelince eve ağaç dikiyorsunuz ama
Güzel, Temiz ve acik bir tavir, böyle acik yorumlari cok begenirim!.

Ilk is hayatina basladigim zamanlarda, erken uyanmanin cok önemli oldugunun kanisindaydim!

Elimde oldugu icin, öyle bir teknige sahiptimki, iki kat asagida oturan bile saatim caldiginda, yataktan düsüyordu.

Bir Hiristiyan cevresinde halen yasiyorum!.

Dinime saygim ve sevgim halen bulunmakta.

Eger bir günü, Ramazan aylarinda, Türkiyede bulunupta, böyle bir davulcuyla konustuktan sonra evimin önünden ses yaparak gecerse diz kapaklarini kendisi yolun üstünden toplamasi lazim!.

Her halde Ramazanin bir önemli davasi var!, bunu bilen bir sahis ilk önce insan olmasi lazim!.

Maalesef, basimizda olan insanlar bu davayi silah olarak kullanip, dini dar olarak dindar kardeslerine karsi kullaniyorlar!.

Bendeniz surada Internet Forumlarda paylastigin laflar arasinda, kendimin su cocuk tecavüzüne katilan guruplari sevmadigimi yeteri kadar söylemis durumdayim.

Ayni kategoriyede Talibani katip, ikisinide ayni basamagin üzerine koymus insanim.

Simdiyde kadar 24.12 tarikinde hic bir agac dört kösremi süslemedi, ayni zamanda´da hic bir Taliban beni kazanabildi!.

Tam bir alinti yapicaktim ama ufak bir piroblemle karsilastim, bende tam anliyamadim.

Benigni, lütfen hangi devletten katildigin söyliyebilirmisin, bu foruma?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.