Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.12, 12:23   #2
Aldacı
» Avukat «

Aldacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 24
Ettiği Teşekkür: 5379
Aldığı Teşekkür: 6481
Rep Derecesi : Aldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmedeAldacı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Nereden nereye dedirtecek fotoğraf | Cumhuriyet Kadını Evrim Geçiriy

Bu tersine evrim, zamanla her şey geriliyor.
Kadına saygı göstermeyenin, anasının ardından döktüğü gözyaşına inanmamı mı bekliyorsunuz?

Alıntı:
Şu annem, görüyorum ve anlıyorum ki hiçbir işte babamı yalnız bırakmıyor, her şeyde ona yardım ediyor. Demek babamla annem arasında sıkı bir tesanüt (dayanışma) var... Babam geçende bana bir de ‘müşterek maksat’tan bahsetmişti. Bizim evde müşterek maksatla vücuda getirilmiş bir müessese olacak. Babamla annem birleşmişler hem kendilerinin hem çocuklarının saadetlerini temin etmek için çalışıyorlar. Anne ile baba galiba her evin temel taşı.
Ben bunu demeyi öğrendim. Babam kimi zaman bizi çeker, ailemizden bahseder ve Allah annenizden razı olsun diye bitirirdi. Ne kadar mutlu olurdum, anlatamam..

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Aldacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.