Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.07.12, 15:33   #72
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ramazan Davulu Yasaklansın mı?

Sevgili Mediter...

Yurt dışındayım ve netle ilgili sıkıntılarım olduğu için yazılanları anında takip edemiyorum. Subutay'ın yazısına teşekkür etmişim ama doğru dürüst okumamıştım ve senin dikkat çekmenden sonra o yazıyı gördüm.

Sen de cevap yazarken ima yoluyla üstü kapalı değil de, direk o kişiye hitaben yazmış olsaydın sanırım bu sorunu hiç yaşamazdık. Çünkü davul taraftarı olarak o zaman bunu üzerime alınmaz ve mesajımı o şekilde yazmazdım. Forumda çok sıklıkta dile getirdiğim şeydir, ima olarak yazılar yazılmasının yanlış anlaşılmalara sebep olacağı.

Hem her konuda anlaşacağız diye bir kaide olmadığını sen de en az benim kadar biliyorsundur. Amacım seni kırmak değildi. Sadece o yazıyı üzerime alındım ve tepkimi koydum

Geldiğin günden beri yazılarını ilgiyle takip ediyor ve yorumlarını zevkle okuyorum. Seni kırmak gibi bir düşüncemin asla olamayacağını biliyorsundur umarım.

Pire için yorgan yakmak gibi bir tutuma girdiğini düşünüyorum ve bu tavrın en çok beni üzüyor. Çünkü bir şekilde bana kırılarak yazdın o yazıyı ve seni kırmayı asla istemezdim.

Umarım bu tepkin kalıcı olmaz ve beni daha fazla üzmezsin..

Selamlar
Gurbet ellerdeki Lale

Not: (Genele)

Konuyu kilitleme yoluna gitmiyorum. Lütfen yorumlarımızla kişileri hedef almadan ve kırıcı sözler sarfetmeden yanıtlarımızı yazalım. Yazdıklarımız ne kadar art niyet taşımasa da, yorum yazarken birbirimizin ifadesini karşılıklı görmediğimizden, bazen yazılanlar yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriyor.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.