Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.07.12, 23:50   #3
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: O Kız vefat etti...

Bu ülke nice fidanları kuruttu. Namustur diye nice sevenleri öldürdü. 30 kg ne demek ya. 3 ay tuvalette kalmak. Yani bunu yapan insan olamaz. Yazık ya 16 yaşında gencecik. 16 diyorum çünkü sonrasını hayattan saymıyorum. 3-4 demeden çocuk yapmasını biliyoruz ama çocuk yetiştirmeyi bilmiyoruz. Bu iş aile'de başlıyor. Çocuğun kalbine Allah korkusu, Allah sevgisi yerleştirirsen, ahlak dersi verirsen bugün bu gibi haberleri okumayız. Bazı haberler vardır size hayvanların insanlardan üstün olduğunu ispatlatır. İşte buda yine öyle bir haber. Üzüldüğüm nokta bu haberleri duymaya devam edeceğim galiba...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.