Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.12, 01:20   #8
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Vatandaşlıktan çıkan vatandaşın mektubu

Ben kürdistan söylemi dışında diğer söylemlerin tümüne katılıyorum..(son cümlesinde ne söylediğini ise çıkaramadım açıkçası) orda dağa çıkanda ölüp gidende bu ülkenin evladıdır orda vatanı savunduğu söylenip kandırılan oysa kanı siyasi emellere alet edilen askerde evlattır.. aralarındaki tek fark biri cahildir kandırılmıştır diğeride kanı üzerinden yıllarca siyaset yapılmıştır ailelerine oğlun şehit deyip uyutmuşlardır..

Oysa gerçek bambaşkadır arkadaşlar..

Dip not - Suçluyu dışarıda değil içimizde aramamız lazım içimizde.. devletimiz hatasız sütten çıkan ak kaşık değildir maalesef..özellikle 1970 den sonrası elleri kana bulanan bir devlet modelinden bahsediyoruz ki.. zaten bu mektuptada bu isyanı gördüm ben..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.