Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.07.12, 16:02   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131282
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "Kürdistanı kurduk kimseye vermeyiz"

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster
Sevgili İnsanlıkarayan, alıntılamış olduğunuz mesaj güzel ama bence şunu da göz ardı etmemek lazım; Bu hükümetin Siyonistlerle işbirliği yapmadığını nerden bilyioruz ? Belki de bir Kürt Devleti'ni kurmak bu hükümetin görevidir ? Bence plan bunun üzerine dönüyor, yoksa bu kadar şiddetli bağırmazlar Hükümet Kürt Devleti'nin kurulacağından habersiz ya da olayları okuyamıyor değil, sadece olayları milletin okumasına izin vermiyorlar, çünkü millet okursa, hükümetin de bu işin içinde olduğu aşikâr olur

Ben yorum yaptigimda, simdiki hükümeti düsünmüyorum.

Türkiye Cumhuriyetini ve Milletimi düsünerek yorumlarimi yapiyorum.

Ne kadar bilgi dagitabilirsem, o kadar soru acilmasini düsünüp, milletin kendiside bir arastirsin istegindeyim.

Gerci yorumum dogru olmasa, neden ABD, Zionistlerle yeni askeri anlasma yapiyor? :
http://www.habervakti.com/news_detai...tails&id=74272

http://www.habervakti.com/news_detai...tails&id=74217

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.