Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.08.12, 16:43   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hotmail'e Veda

Benim gibi, hotmail olsun, msn olsun, live olsun, bir kac tane E-mail adresi olan sahisi korkuttun, gercegi söylemek gerekirse.

Hemen aramaya koyulup, su adres degistirmelerinin süresi sürebilecegini ögrendim.

Skyp davasinda, simdilik daha degil ama integre istenilmekte.

Ilk deneylerde problemler cikmis.

Bütün bu caba G-mail´e yenik düsmemek icin.

Bana sorarsaniz, Microsoft yanlis yerden problemi cözmeye calisiyor.

Bayagi senelerden beri hotmaille msn´i kullaniyom, haricinde tek gmx´ten memnun kaldim.

Böyle radikal islemlerde zaman kaybedeceklerine, emniyete önem verip, daha ekler yapsalardi.

Daha fazla önem kazanirdi.

Outlook´u da denemistim bir zamanlar, baska E-mail adreslerini ekleme davasinda hep problem yaratiyordu, onun icin attim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.