Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.12, 00:19   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131111
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AK Parti o vekille ilgili kararını verdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Ne demişsin sen İnsanlıkarayan, hele bir gel bakem buraya
Demedimmi ben.
Dogruyu söyliyen 9 Köyden kovulur diye!, dogru simdiye kadar kendim dememistim, burada!.

Sanirsam, en azindan simdi Antalya hava sahasi benim icin kapali olmasi lazim.

Bir taraftan Antalya hava sahasi, öbür taraftan Istanbul, Atatürk hava limani- sahasi, (AKP icin) Daha öbür taraftan Yünanistan su ve kara yollari, Makadonia ugrasmalarim icin, daha öbür taraftan Trakya davasi icin, Bulgaristani tanimadigim icin, Halbüki Trakyanin tarihi Isadan 1000 sene evvel kitaplarda gecer.

Vayyyy Halime.

He he he Ikizlerin ne kadar yaratici oldugundan haberiniz yok, birde kendimi Mustafa Kemalin Komsusu olarak cesitli forumlarda tanitiyom!.

Yolunu bulurum gene.

Hem ne bu karez, demedimmi bu Kaburga yüzünden, Cennetten vaz gectigimizi?.

Simdi yani ben ne yapayim.

Su killi varliklari gördükten sonra anca böyle maymunlugu kabül etmedigimi anlatabilirdim.

Halbüki bizler o kadar vahsi (simdi isim vermiyecegim), bir taraftan ne bu kaburgasizlikla bütünlügümüze kavusabiliyoruz.

Öbür taraftan sopaya bile evvallah diyoruz.

Anlasildi, Su savasima en iyisi, Türkce konusan Millet olarak baslamam lazim, Memleketime yeniden ayak basabilmek icin.

Sadece ve sadece bu AKP´yle yapilacak bir sey degil.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti