Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.12, 22:14   #17
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 'Bikini giymek ve epilasyon yaptırmak haram'

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zümrüd-ü Anka Mesajı göster
Kuran-ı Kerim de yazılanı yani Allah'ı dinlemeyelim mi. Böyle yapınca mı çağdaş oluyoruz. İsteyen giyer isteyen giymez. Hepsinin karşılığı var...
Tabiki karışmayız.. ama din üzerinden yapılan faşistliklere de göz yumamayız değil mi??

Ayrıca söz konusu bu haberin masumiyetide tartışılabilir şahsen ben böyle haberleri "aaa işte bak şu günahmış" "aaa şunu yaparsan bak sevapmış" gibi sığ amaçlarla yayınlandığını sanmıyorum.. el altından sopa göstermek gibi birşey bu.. bir bakıma zorlama amaçlı bir haber..

Ayrıca bu "zorlama" yada "zorbalık" kelimelerini bir kez düşündümde bu tek islamla geçerli değil tüm dinlerde bir hoşgörü yok bana kalırsa.. hiç hoşgörü yok...

Bu konu hakkında bir ara uzun uzun yazmak isterim ama havamda bile değilim dikkat ettiyseniz..

hepinize saygılar canlarım..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.