Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.08.12, 01:12   #87
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İdam cezası geri gelsin mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
. En azından, hukuk, adalet sistemi gerçek anlamına kavuşana kadar...
Essas problemi iste burada görüyorum, Türkiyemizin simdiki yolunda ileri adimlarda degil, adil, Üfürükcü yollarda oldugunu anca Tespit ediyorum.

Hic olmazsa benim okuyup üflemem tutuyor, ama saka bir tarafa, simdiki yönetimin yanlis yolda oldugunun kanisindayim.

Maalesef Petro Dolarin kurbani oldu, bu benim özgür görüsüm.

Kimseyi ayni kaygiya düsürmek istemem.

Sözlerimden anca ben sorumluyum, benim görüsüm bu!.

Yakinda, yeni ceri elbisemle, benim rumuzumu görmezseniz, söylemedi demeyin.

Ya CHP kendini toparlayacak, yada yenisi hortlayip, ayni Atamizin dedigi gibi, eger er administratiften daha bilgili ise, komutanligi eline alsin.

Lazim olan kuvvet ve kudret, kaninda mevcuttur demisti, veyahut ben onu öyle degerlendiriyorum.

Vatanimi, su Petro Dolara kurban etmek istemiyorum.

Ayni zamanda su geri kafali Talibanlarada karsiyim, hangi Perdeyle önümden gecseler bile.

Belkide fazla bile, Ülkenden uzak kaldim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.