Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.08.12, 02:06   #1
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Cool Amsterdam Gay pride geçit törenindeki Türkler

Amsterdam’da bu sene 16’ncısı düzenlenen Gay Pride’a tarihte ilk defa Türkler de katıldı

‘Kanal geçit töreni’nden paylaşılan görüntüler, sosyal paylaşım sitelerinde ‘Gay pride’da Türk gemisi’ başlığıyla verildi. Resimlerdeki kartonda ‘Türk Hollandalılar gay ve gururlu’ yazarken, organizatörler Hollanda’da yaklaşık 20 bin eşcinsel Türk vatandaşının yaşadığını açıkladı.
İşte Resimler

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.