Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.08.12, 13:28   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32415
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Suriye'yi Bırak Ülkene Bak!!! 8 şehit

Yine 8 can daha gitti ha?.. ve biz hala bu canlar için "şehit" kavramı kullanıyoruz ha?

Onlar şehit değil...

Artık "Şehit" kelimesi sanki bu canları yetiştiren ailelere verilen bir "teselli" olmuş.. o aileler ancak evlatlarının acısından geriye "şehitlik" onuruyla kalakalmışlar...

hadi onlar acısından birşey düşünemez olmuşlar...

peki bu millet?... hala anlayamadılar mı yada anlayamadık mı arkadaşlar? artık "şehit" sadece bir teselli olmuş bir uyutma aracı olmuş.. yıllardır bizi böyle uyuttular kendileri kapalı perdeler arkasında toprak paylaşımları yaparken,halka ise acıklı sahneler verdiler..onlara sahte dilekler ve sahte mertebeler sundular..

Dediğim gibi ben onların şehit olduğuna inanmıyorum.. o yitip gidenler boşuna öldüler.. boş bir amaç uğruna öldüler.. diğer tarafta öldürülen pkk'lılar içinde aynı şeyi düşünüyorum.. asker vatanı koruduğuna inanarak şehit olacağını düşünürken,terörist tarafında yer alanlar ise halkının ezildiğini hor görüldüğünü düşünüp eylem yapar.. bomba patlatır çatışmaya girer felan..

Kaybeden her türlü bizim insanımız..kazananları ise söylemeye gerek yok sizde biliyorsunuz canlarım...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.