Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.08.12, 00:18   #18
Benigni
Ziyaretçi
Benigni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Mesajlar: n/a
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Suriye'yi Bırak Ülkene Bak!!! 8 şehit

Uçarı bir yaklaşım gibi gelebilir ama bence doğruya doğru. Osman Pamukoğlu şöyle diyor: "Ben Askerime Pusuda Ölsünler diye Düşman BEKLETMEM.!! Alırım Askerimi GİDERİM.! Düsmanın İnine GİRERİM.! Kafalarına Sıkar GELİRİM.!"

Bu adam ve bunun gibi generallerin çaba ve taktikleri sayesinde bu PKK'nın kökü kazınmıştı. Ara ara medyada haberler çıkıyor. İşte tecrübeli astsubaylar alınacak diye. Sonra kamuoyu yine uyutuluyor. Bu olayların devam etmesini isteyen hükümetin kendisidir. Kimse kendisini kandırmasın. Her saldırıdan sonra bakanlar tarafından söylenen benzer yöntemlerin hiçbiri neden şimdiye dek hayata geçirilmedi?

Bence tek çare var. O da topyekün savaş durumuna geçmektir. Çünkü beklediğimiz her gün, kaybeden biziz ve güçlenen ise onlar. Türkiye, direk Kuzey Irak'taki Barzaniyi düşman bellemelidir ve topyekün savaş oradaki halka karşı başlatılmalıdır. Yoksa, gün gelecek Amerika bunların eline güdümlü füzeleri verecek. Barzani güçlenip, bizi, Ankara'yı tehdit etmeye başlayacak. Ne olacaksa olsun artık! 1000 asker daha şehit olacaksa, büyük bir savaş kopsun bedelini ödeyelim. Böyle kahpece vurulmak koyuyor insanlara.

İnanın bu savaşı çıkarsak, tüm Avrupa ve Amerika üstümüze yürüyecektir ama yine de üstesinden geliriz. Çünkü zaten bölge karışık. Suriye'nin durumu ortada. Esas sorun şu: Hükümet böyle birşeyi kesinlikle istemiyor. Çünkü onlara söylenen halkı uyutmaya devam etmek. Onlar da bunu yapıyor.

Not: Bu mesajımdaki yazım hatalarımı affedin, gün boyunca kimseyle konuşamadım. Bir başıma bir yerlerdeyim.
  Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz 'in Mesajına Teşekkür Etti.