Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.08.12, 04:59   #7
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Şehit haberi verirken şarkı söyleyen NTV spikeri kovuldu.

Bizi bu duruma düşürenler utansın. Artık şehit haberlerine alıştım, alıştık. Aslında halk olarakta hatalıyız birazda. Herkes şehit olurum diyor yaşamaya rağbet yok ki. Tamam savaş olur gideriz kadını erkeği farketmez gerekirse can da veririz ama bu savaş değil arkadaşlar. Böle fare deliğinden çıkıp gelip vur kaç yapmak savaş değil.

Hainlere oğullarımızı, vatandaşımızı yem edenler utansın. O karakol dediğimiz yer saldırıya musait yerler ki üç beş çabulcu dediklerimiz ele geçirmeye geliyor. Halk seslensin, daha çok güvenlik istesin. Heronlar var ne işe yarıyor ? Sonra M.İ.T ? Her hafta birileri şehit oluyor bakan çıkıyor iyi gidiyoruz diyor. Yavaş yavaş bittiye getiriyor ama göreceksiniz, malesef göreceksiniz yine şehit haberi alacağız ve hepsi yine aynı şeyleri söyleyecek. Bu millet kandırılmaya musait bir millet çünkü...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.