Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.12, 15:24   #14
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Halepçe Zehirli Gaz Saldırısı | Halepçe Katliamı

İktidarlar karar verir halk cefasını,eziyetini,zulümünü çeker. Savaş biter. Halk ölmüş halkın seçtiği yaşıyor. Olan çocuklara,kadınlara yani millete oluyor başkasına değil. Şu resimdeki çocukların tek derdi belkide yalnızca bir oyuncaktı, oyun oynamaktı. Siz onları yanlış anladınız kendi oyunlarınıza alet ettiniz. Yazıklar olsun...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.