Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.08.12, 18:25   #59
Insanlikarayan
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 780
Ettiği Teşekkür: 139341
Aldığı Teşekkür: 49174
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Huysuz Ayı Burç Yorumları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bourgeois Mesajı göster
Yok yahu hiç biri tutmadı, o yorumlara göre şimdiye evli, mutlu ve çocuklu olmalıydım.

Loto oynamaya bahane arıyorum. Şu sıralar kuşluk bölgelerden de yürümüyorum ki, bir kuş e-esini yapsın, hemen soluğu piyangocu da alayım. Kısmetimi Huysuz'a bağladım...

Dikkat et ama

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bourgeois Mesajı göster
Şu arabayı bir temizletsem mi? 1 aydır su yüzü görmedi. Arabanın rengi gri idi sanırım, gri olmalı ruhsatta öyle yazıyor, görünüşüyle yargılamamak lazım, zaman renk attırıyor (Ya da üşengeçlik)...
Sonrada benim gibi yapip, su kuslari vurmaya kalkma.

Bende zamaninda, arabanin üstünde su kus cikintilarini gördükten sonra, o kadarda emek vermistim.

Acik savasta, bir güvercini dul birakmistim.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.