Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.12, 01:55   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42538
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Eski Aşkların Fotoğrafı Neden Saklanır?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Casio Murat Mesajı göster
normal bi durum..#
????????????????????

Su durum simdi sasirtti beni.

Yokya fotorafla ilgili bir sey degil.

Casio Murat sasirtti, normalinde yeni üye listesinide gözümün ününde tutarim, ilk selam ceken olmaya calisirim.

Gözümün önüne gelen su, Casio Murat, hadi murati anladimda, Casioyu simdi bir kenara koyalim.

Tam hos geldin diyecektim, su üye listene bir bakayim dedim, him bir Galatali, belkide ondan fark edemedim dedim.

Bütün galata haberlerini okumus, hepsinede birden 30´un üzerinde cevap yazmis, bir günde, helal olsun yani.

Kendi kendime, böyle giderse senede 3 bin mezaji gecer dedim, tahminen.

Bir de ne göreyim?, arkadas subatta, üye olmus, simdi o zamandan beri fazla takilamadigi foruma sel akittiriyor valla, neydi su, ha helal olsun valla.

Arkadas, biraz gecte olsa, yeni üye statusünle bir hos geldin diyeyim bari.

Ha bir soru soricagim bak, darilmak yok ama.

Merak ettigim dava, su hayat arkadasinin agzini bantladinmi? ve simdi konusabilme firsatini kullanip, icini döküyorsun?, hadi neyse tanistigima memnun oldum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.