Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.08.12, 02:28   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tarihin İlk Suikastçiler Ordusu - Haşhaşiler ve Hasan Sabbah

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi lejyoner Mesajı göster
pers prensi zamanın kumları filmindede gösterilmiş o filmi izleyincede alamut anlatılıyor

Hadi gene mezarlikta hos geldin demiyeyim dedim, ugursuzluk getirir belli olmaz.

Bir bakiyorum, burada buldum.

Hadi bari burada HOSGELDIN diyeyim bari.

Su yanisirada konuya bir cevap yazmayida düsünüyom tabiki.

Tarihin İlk Suikastçiler Ordusu

Bu burada böyle birakilamaz, sanirsam.

Dünyada en eski, halbuki firevun zamanlarina dayanan suikastcilar ordusu, ayni zamanda simdiki zamanimizada hic dagilmamis.

Kendisinin, simdiye kadar gizliligini saglayabilen, Mosad.

Firevun zamanlarinda köle olarak kendilerini tanitip, firvunlarin koynu altinda faaliyetlerini sürdürüp, milleti sömüren, bir toplum.

Cogunlukla, suikastta cok becerikli, ve yanlis tarafa dogru izleri birakabilen örgüt.

Avrupadada zamaninda Ispanya kiraliyeti altina siginmis, foyasi meydana ciktiktan sonra, kiraliyetten takibe alinmis millet.

Zamaninda Osmanlilar bu itlere kanip, simdiki suriye topraklarinda yerlesmelerini saglamis toplum, kendini toparlayip, yeniden köle muamelesine katlanarak Avrupaya girmeye basarmistir.

Cesitli kiraliyetler arasinda, ispiyonculuk yapip, bir birilerine düsmanligi ayakta tutmustur.

Simdiki son faaliyeti sadece Rus liderini degil beni bile sasirtmis diyebilirim, halbuki Putin bunlari kisa bir zaman evvel devletlerinden atmis bir lider.

Bahsettigim dava, Putinin elini bir Rabinin, Israelde öpmesi.

Bakalim ne halt etmeye yeniden calisiyorlar, Putinde buna sasirip, tabiki elini hemen cekmis, AAAmaaa, tabiki bu resimler bir ara daha medyayi oyaliyabilir.

belkide su son haberlerden sonra, "Baska" elini kana bulayacak liderler lazimdir diyede düsünüyorum.

http://www.habervakti.com/news_detai...tails&id=74785

Dikkatinizi, asagida bulunan yorumada cekeyim bari, ah neden olmasin.

Yazari ben degilmiyim, suraya yerlestireyim bari.:

Alıntı:
Cetin - Ha ha.
Bayagi sürdü yani Obamanin bunu anlayabilmesi icin.Insallah, bu söyledikleri Zionistleri kizdirip, Romney´in basa gecmesini saglamaz.Tabiki bu Zionistlerin isine daha cok yarar, sadece, su secim turunda görülenler Zionistleride caydirmis olmasi lazim.Gerci Salak liderler, daha iyi yönlendirilebilir, sadece bu adamin zekasi, kontrol altinda tutulabilecek vaziyette degildir.Sunu yapayim diye, tam tersini yapma tehlikesi cok fazladir.Onun icin bu risikoya Zionistler girmez.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti