Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.08.12, 01:54   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Suriye'ye girdik mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sultan Galiyev Mesajı göster
Tamam ben de kabul ediyorum Siyonizm tehlikesini ama Fransız ihtilalinden Bolşevik devrimine kadar her şeyi Masonluk ve Yahudiliğe bağlayan anlayış bana komik geliyor...
Simdi bir avci vardir, birde av.

Bir avci, ilk önce ne avladigini bilir, misalini bir kurt avindan basliyayim.

Avci yanlis kokular dagitir, bir Kurt´un bunu 2 kilometre evvel koklayabilme kabiliyeti vardir.

Avci da bunu bildigi icin, öbür biraktigi kokulari örtmesi icin baska kokular üstüne örter, ve avinin ic güdüsel hareklerinin hesabini yaparak yönlendirir..

Buralardada ayni tabloyu görüyorum, her koku dagitildiginda, bir milletin kökü kurutulmakta.

Bir ödev sunayim müsade varsa, su 1956, bu yana olagan üstü haberleri arastir, Paralel olarak yahudilerin, bunu degerlendirip, bir nesili kuruttugunu göreceksin.

Bunlar icin Dost, Düsman fark etmiyor.

Bir zamanlardaki bir toplum, bunlari arap ülkelerine karsi korumustu.

Bu hareket yüzünden Arap ülkeleri tarafindan, bu millet isole olmustu.

Isole oldugunu gören, Mosad bu milleti, kökünden kuruttu.

Hic kimse ne sordu, ne konustu.

Mosadta iyi bir avcidir, kokulari dagitmasini bilir.

Su son ucak düsürmesini ben, mosadin parmagina yakistiriyorum.

Nedeni, daha evvel, Iki sefer ucaklarinla hava sahamiza girmis durumdadir.
Bizim ucaklar kalkmis, ne asagiya inmesini sagliyabilmisler, nede ates acmayi basarabilmisler.

Onun haricinde, halbuki, su ucaklarimizin icinde olan teknik, birincisi bizim degil, ikincisi, arka kapisi oldugu icin acikliktan bloke edilebilinecek bir delik var.

Su Virus davasindada, bir zamanlar Amerika Zionistlerle orta doguya salmislardi, Iran Atom sentrallerini sabota edebilsin diye.

Tamami iki tane Virus senelerce faaliyetteydi, sonunda Zionistler bunu fazla modize ettiler ve kontrol altindan cikti.

Istersen sana su yaziyi bir sunayim: http://www.habervakti.com/?page=news_details&id=70765

Su yaziya dikkat et:
Alıntı:
Cetin - Bilim Dünyasinin Sabotaji
Böyle Haberlere Genellikle Sevinirim, sadece önlem alinmasi seyler cok.Mesela Amerikanin Zionistlerle piyasaya sürdügü Virus.Bu Artik Kontrol altindan cikmis durumda, ayni Zamanda bir deneyde, kaza ani Tehlikesi var.Stuxnete karsi önlem alinmasi lazim, göz önünde bulunan dava acik.Bati dünyalilar, burada kendilerini ayri bir Dünyada olduklarini Zannediyorlar ve Türkiyenin Bilime Acilmasini Sabote edebilirler.Stuxnet Zaten bu Bilincle Ortadogu Teknigine ayarlanmistir Buna dikkat edilsin
Eger daha bilgi istiyorsan yardim edebilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla