Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.08.12, 16:42   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Zeytininizi nasıl alırdınız?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Annekedi Mesajı göster
Hayatimda bir kere agacinda olmus bir zeytin sokusturdular agzima,Tadi hala damagimda.Bana söylenenlerin yalancisiyim.Bu tür olmus zeytin ender olurmus ,Koca agactan belki 10 -15 tane cikarmis,Eksi cizik zeytini cok severim ama artik yiyemiyorum.
Bu sene kücükbir kavanoz yesil zeytin kendim yaptim. Iyiki aklima geldi bir tadina bakayim. - Tadma arasi - Acisini tam cikaramamisim ,eksiligi az, ama enteresan bir tadi var.Gelecek sene fazla yapip sevenleri davet ederim.

Bahsettiğin zeytin türü Hurma veya Kurma diye tabir edilen Ege bölgesine has zeytindir...

Dalında olur, hiç bir işlem gerekmez.. Uzun süre dayanması için tuzlanarak küplerde bekletilir.. Tarhana çorbasının yanında mükemmel gider..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti