Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.08.12, 19:40   #14
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Ticarette kadın vücudunun sömürüsü - Metalaştıramadıklarımızdan mısı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
CadII düşüncelerini okudum ve üzüldüm.. hadi çoğumuz hormonlarımızın baskısı altında kalarak çoğu reklama kanıp bu ürünleri alıyoruz bu konuda tarafsız olamıyoruz(doğruya doğru beyler kabul edelim...) ama siz kadınlar kendi üzerinizde oynanılan bu stratejiyi görmüş ve kavramış olmanız gerekiyor(en azından ben böyle olmasını isterdim)

Bedenlerinizle değil düşüncelerinizle ve fikirlerinizle var olabilmeniz dileğiyle diyeceğim ama ortada henüz bu sömürüye karşı uyanabilmiş bir örgüt bile yok..
Serserigezgin siz yazmış olduğunuz için tekrar yazıyorum. Yoksa yazmayacaktım. Ne hormonmuş sizdeki de arkadaş. Hormonlar deyip çıkıyorsunuz işin içinden. Ne kadar masumsunuz. Bizim de var hormonlarımız biliyor musunuz? Kadınların tamamına yakını, hormonlarım yüzünden deyip, yapmıyor erkeklerin yaptıklarını

Eğer yazdıklarımı en başından itibaren okumuş olsaydınız, bu sömürünün farkında olduğumu ve rahatsızlığımı da anlamış olurdunuz. Benim derdimin, bunun sorumlularının erkekler olduğunu anlatmaktı.

Düşüncemiz de var, aklımızda var, algılarımız da açık. Bir de yazdıklarımızı anlayacak erkekler olabilseydi çevremizde...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
CadII'in Mesajına Teşekkür Etti