Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.12, 02:49   #4
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Hatay'da ilçe emniyet müdürlüğüne saldırı

Beni asıl üzen biz ne yapıyoruz, bizim stratejimiz ne ? Bu çapulcular Türkiye'yi mesken belledi. Karakollar, Emniyet Müdürlüğü, mayınlar, asker kaçırmalar, vatandaş kaçırmalar, son olarak milletvekili. Bunun arkası geleceğe benziyor ve hükümet uyuyor. Eğer bişey yapmayacaklarsa konuşmasınlar istemiyorum. Artık sadece sinek vızıltısı

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.