Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.08.12, 03:21   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hatay'da ilçe emniyet müdürlüğüne saldırı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Bana kızacaksınız biliyorum ama ben bölünmeyi ciddi ciddi bekliyorum..

En fazla olacak şey kore'nin başına gelen şey olur..

Bu sözümü ister umutsuzluk olarak değerlendirin ister başka birşey.. çünkü eller çoktan tokalaşmış pazarlıklar yapılmış işte vatandaş a dostlar alışverişte görsün hesabı gönderiyorlar her gün duyuyoruz işte...
Maalesef tahmininde o kadarda uzak degilsin.
Sadece toplar atilmaya basladiginda, düsünemedikleri birkac nokta var.

Afganistan, Kuzey Birligi- Hindistan, sixler- Libya- Pakistan birligi- Kuzey cin - Orta asya- Misir- Maroko. Orta Avrupa.

Onlara kadar gelmeyen Birinci Türkiye Birligi, sanirsam iste bu sadece Zionistlerin, sonunu getirmez, ücüncü dünya savasina sebep olur.

Simdide yeniden Notradamus un yazilarina dayanabiliriz.

Biliyorum yazdiklarim biraz fazla karisik ama karisikligi icinde iste tam hesaplanamiyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.