Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.08.12, 17:30   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kim Biliyordu? Bilmediğiniz 14 Şey

Alıntı:
2- Soğan doğrarken sakız çinemek gözlerinizin sulanmasını engelleyecektir.
Sogan dogranmadan evvel buz dolabinda sogutulursa, daha az gözleri yakar.

Alıntı:
5- Eğer bir akrepin üzerine bir damla likör dökerseniz, akrep deliye döner ve iğnesini kendine saplar.
Simdi buna, gelde "Taliban" deme.

Alıntı:
1- 1 bardak taze şampanya'nın içine atılan kuru üzüm önce yukarı çıkacak sonra aşağı inecek ve tekrar yukarı çıkıp tekrar aşağı inerek sürekli olarak aşağı yukarı hareket etmeye devam edecektir...
Sizler daha bakarken, ben sundan bir yudum alayim bari, UPS üzümü yuttum.
Baska üzüm verebilirmisiniz?.

Alıntı:
7- Eğer bir bataklığa batarsanız ayaklarınızı yavaşça yukarı kaldırıp sırt üstü yatarsanız batmazsınız.
En iyisi ben bunu denemeyeyim.

Alıntı:
11- Charlie Chaplin gibi görünme yarışmalarına yarışmacı olarak katılan Charlie Chaplin, 3. kez yapılan yarışmada 1. olmuştur.
Yani Chaplinden daha Chaplinmi bulundu?.

En iyisi ben buradan kirisi kirayim, Baneeemiiin bana bir bilet lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.