Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.08.12, 22:05   #7
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Milletçe en önemli şeyi unuttuk

Olimpiyatlardan pek anlamam ve açıkçası tek bir müsabakayı izledim. Sadece voleybolcu kızlarımızın 3-0 kazandığı bir maç vardı Sırbistan karşısında onu izledim. Fakat ülkesine kendi dalında, hem birincilik hem de ikincilik kazandıran bu başarılı sporcuları en azından komşuları karşılamaya gitseydi ya bile diyemiyorum çünkü kıskandıklarını düşünüyorum. Büyük ihtimal bu kız hayatı boyunca koştu ve etrafındaki insanlar da "koşmakla sanki ne olacaksa, gitsin evlensin ya da girsin bir işe çalışsın" diye çekiştirmişlerdir, küçümsemişlerdir. Bu sebepten, şimdi onun başarısını hazmedebildiklerini zannetmiyorum Millet olarak yukarı çıkanı sevmeyiz. Herkes aşağıda bizim yanımızda olsun isteriz...