Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.12, 08:46   #16
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Gaziantep' te Patlama

Bütün Bdp binalarının ateşe verilmesi lazım. İçinde birilerinin olup olmaması farketmez. Eğer halk olarak sert mesajlar vermezsek bu devlet uyanmaz. Atatürk'ün biz gençliğe verdiği mesajlar ne oldu ? Asil kan vardı hani ona ne oldu ? Darbe darbe yapacaklar diye onca Generali,Aydını,Gazeteciyi içeri tıktılar. Sizce gerçekten yapsalardı neden darbe yapacaklardı. Şu içinde bulunduğumuz durum darbeye musait bir durum değil mi ? Acaba önceden biliniyor muydu bunlar da içeri tıktılar birer birer ? Akp'de bu işin içinde olamaz mı cidden ? Bakıyorsun onca şehit veriliyor bir iki mehmet için meclis toplanmaz diyor sözde adam. Bakıyorsun göz göre göre ******** teröristle buluşuyor. Boşbakan yine boş boş açıkmalar yapıyor. Ya artık oğlum evladım olsa gidin Kandil'e vs dicem. Gidin derdinde değilim siz yeter ki şu ********lere hadlerini bildirin. Ya gazi olsun ya şehit. Yeter ki artık boşbakan olmayalım yeter ya. Söyleyecek çok çok şey var. İçim dolu boşaldı mı yenisi ekleniyor. Son olarak şunu diyeceğim. Bakıyorsun neredeyse hergün gelen şehit haberinin ardından kınama sesleri. Arkadaş en sonunda alacağım kaç kutu kına yazacağım üstüne bir not göndereceğim bütün boşbakanlara. "Kınayı al da bi yerine yak"

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.